Baymak Kartal Kombi Petek Temizliği

Tıkla Ara : 0216 443 32 48
İlaçlı petek temizleme

Petek ve radyatör sistemleri kapalı devre sistemlerdir. Kombi veya kazan, boyler cihazlarınıza bağlı olarak çalışır ve bu cihazlarda ısınan suyu sirkülasyon pompası yardımı ile tüm peteklerinizde dolaştırarak mekanlarınızın ısınması sağlanır. Ancak yıllar geçtikçe su doldurma vasıtası ile giriş yapan her kireç, tortu ve pislik bu peteklerin tıkanmasına yol açar.

İlaçlı Radyatör ve Petek Temizleme

5 senede bir peteklerinizi ve radyatörlerinizi ilaçlı ve makina ile temizlettiriniz. Temizlenen ve açılan petekleriniz ısınma giderlerinizi oldukça düşürecek ve daha çbauk ısınma sağlayacaktır. Arayın Baymak kombi petek temizleme elemanlarımız gelsin detaylı temizlik yapsın.

Kartal Baymak radyatör temizleme

Baymak kombi kart tamiri, Akış şalteri, Baymak sensör, Ntc, Baymak kombi petek temizliği, Baymak eşanjör, Plakalı eşanjör, Sirkülasyon pompası, Üç yollu vana, Üç yollu iç takım, Manometre, Baymak Gaz valfi, Ateşleme trafosu, Baymak klima yedek parça, Devirdaim pompası, Kazan, Brülör yedek parça, Diyafram, Akış türbini, Baymak fan motoru, Baymak sıcak su svici, Prosestat, Limit sensör.