Baymak Kartal kombi servisi

Tıkla Ara : 0216 443 32 48
Kartal Baymak kombi servisi

Baymak kombi bakımı ve detaylı temizlik. Kombi bakımlarınızda genleşme tankı hava basınç ayarları, yanma brülör temizliği, gaz valfi yanma basıncı ve diğer mekanik aksamlar kontrol edilir. Teknik servis işi basit bir iş değildir ve belirli bir bilgi birikimi gerektirir. Uzman teknik servisler bu konuda gerekli olan tüm eğitimleri alarak, alanında tam donanımlı teknisyenler olduğundan daha kaliteli hizmet vermektedir.

Kusursuz ve Hızlı Baymak teknik servis

Kartal Baymak kombi servisi firmamız bünyesinde çalışan tüm teknisyenlerimizin uzman olması sonucunda sizlere kaliteli ve kesin çözümler sunuyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personelin uzman olması bizi sektörün en çok tercih edilen firması yapıyor ve bundan oldukça memnunuz.

Kartal Baymak teknik servis

Baymak kombi kart tamiri, Akış şalteri, Baymak sensör, Ntc, Baymak kombi petek temizliği, Baymak eşanjör, Plakalı eşanjör, Sirkülasyon pompası, Üç yollu vana, Üç yollu iç takım, Manometre, Baymak Gaz valfi, Ateşleme trafosu, Baymak klima yedek parça, Devirdaim pompası, Kazan, Brülör yedek parça, Diyafram, Akış türbini, Baymak fan motoru, Baymak sıcak su svici, Prosestat, Limit sensör.